Олексій Руденко

Posted on Posted in Employees Ukr 3

Заслужений художник України.

Директор ТОВ «Геральдична палата “Олекса Руденко і компаньйони”» та ПП “Геральдична палата. Олекса Руденко”.

Доцент кафедри графіки видавничо-поліграфічного інституту Національного Технічного університету України “КПІ”.

Старший викладач кафедри графічного дизайну Інституту дизайну та реклами Київського Національного Університету Культури і мистецтв.

Секретар Експертної ради Комісії державних нагород і геральдики при Президенті України Руденко Олексій Валерійович.

Автор  ескізів численних державних та відомчих відзнак України:  знаків ордена Богдана Хмельницького  і ордена княгині Ольги . Автор розробки та керівник виготовлення Офіційних символів глави держави.

Підготував понад 180 розробок геральдичних комплексів державної ваги, має роботи з територіальної, корпоративної та персональної геральдики. Брав участь у конкурсі на створення пластичної версії Великого державного герба України

Автор проекту герба Києва 2009 року.

Розробник футбольних трофеїв. Разом з Михайлом Чебурахіним у 2001 році створив сучасний дизайн Кубка України з футболу. Також він є розробником медалей для чемпіона і призерів чемпіонату України з футболу. Автор розробки Кубка Чемпіона України та нової військової форми для ЗСУ.

Автор розробки Офіційних символів глави Держави.

Автор відомчої символіки та відомчих заохочувальних нагородних систем, форми одягу та знаків розрізнення багатьох міністерств та відомств України.

Член робочої групи МО України з удосконалення нагородної системи Міністерства оборони України та Генерального штабу МО України.

Автор символіки та емблематики Науково-дослідного інституту гуманітарних проблем Збройних Сил України.