Фігури музею представили в Київському Палаці дітей та юнацтва

Posted on Posted in Blog
11 жовтня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва в рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «З Україною в серці!» відбувся міський захід, присвячений Дню захисника України, де були представлені національно-патріотичний проект ГО «Славетні епохи України» та фотовиставка «Від козаків до «кіборгів». На запрошення партнерів  ГО «Асоціація ветеранів АТО України» в заході взяв участь і Музей “Історія становлення української нації”.
Ми представили фігури Михайла Грушевського, Володимира Великого, Івана Котляревського, Ігоря Гордійчука, Байди Вишневецького та його козаків.
У заході взяли участь Герої-ветерани антитерористичної операції, учасники операції об’єднаних сил, військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України; військові медики та представники Червоного Хреста; представники громадських, благодійних, волонтерських організацій; сім’ї загиблих героїв; учнівська, педагогічна та батьківська громадськість Києва.