Ми створюємо історико-патріотичну галерею, головна мета якої — відродити національну гідність, повагу до українців та України усієї  світової спільноти

Про проект

Про галерею

Наш проект – це інструмент відродження національної гідності і об’єднання всіх українців, а також вияв вдячності нашим предкам, які виборювали незалежність України.

Цілі і завдання

Цілі і завдання: показати славні сторінки історії нашої нації, в яких прославились окремі українці та наша нація, щоб усі, хто має предків українців, повірив у себе, відчув справжню гордість, патріотизм та віру в Україну.

Наша мета

Наша мета – підвищення самооцінки українців та зростання їх національної свідомості на основі демонстрації успіхів великих предків та позитивних моментів в історії України.

Зробити внесок

УНІКАЛЬНІСТЬ ГАЛЕРЕЇ-МУЗЕЮ

• В основі музею – патріотизм, спрямований на пробудження національної свідомості українців.
•  Усі експонати – фігури видатних українців – супроводжуються інформаційними стендами, що містять історичну довідку щодо внеску особи у світову та рідну історію, культуру, мистецтво.
•  Експонати кожної інсталяції об’єднані спільною ідеєю та визначною історичною подією, що допомагає глибоко осмислити відповідні історичні факти.
•  Усі інсталяції супроводжує інтерактивний аудіо- та відеоконтент, що сприяє зануренню глядача в атмосферу відтвореної епохи.
•  Музей демонструє унікальне поєднання новітніх технологій з традиційними техніками виготовлення речей відповідних епох.
•  У музеї лише за 1,5-2 години в захоплюючому мультимедійному 3D форматі за допомогою радіогіда-поліглота можна ознайомитися з багатовіковою історією України.

Галерея у цифрах

Кількість експонатів
110
Площа експозиції кв.м.
1700
Сюжетні композиції
25
Картини, мапи, діорами
300

ІДЕОЛОГІЯ ПРОЕКТУ

В основі будь-якого успіху стоїть сильна ідеологія.
Відродження України почнеться тільки тоді, коли ми об’єднаємося і повіримо в те, що ми єдина, горда, гідна нація, рівноправний член світового співтовариства.
Ми хочемо нагадати нашому та майбутнім поколінням славні діла наших предків і закликати об’єднатися всіх патріотів навколо ідеї відродження Великої Європейської Держави Україна.
Основна ідея – це популяризація історії наших предків від Княгині Ольги до сучасності.

Звернення засновника галереї Валерія Галана

Експонати

Наші партнери

Козацька майстерня

 

Музично-меморіальний музей Соломії  Крушельницької у Львові

http://www.salomeamuseum.lviv.ua/

ГО «Асоціація ветеранів АТО України»

https://veterans.in.ua/ua/

SYNERGY DEVELOPMENT CONSULTING

http://synergy-consulting.biz/uk/

БРАТТЯ  УКРАЇНЦІ

http://www.brothers.in.ua/

ГУРТ «ШАБЛЯ»

https://www.facebook.com/shablalife

Благодійний фонд «Фундація розвитку»

https://www.facebook.com/foundation.in.ua/

Фонд Миколи Томенка “Рідна країна”

www.tomenko.ua/fond-ridna-krajina/

Національний  історико-культурний заповідник «Чигирин»

http://chigirinzapovidnyk.org.ua/

Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

http://www.warmuseum.kiev.ua/

Національна гвардія України

http://ngu.gov.ua/ua

Юридичний партнер
Адвокатське Об’єднання «Гесторс»
http://www.gestorslaw.com/

Національний музей історії України
http://www.nmiu.com.ua/

Студія пластичного гриму “ГОЛЕМ”
https://www.facebook.com/TSOS.Oleg/

ТОВ «Геральдична палата «Олекса Руденко & Компаньйони»
http://geraldika.com.ua

Українці у світі – проект ВО «За Помісну Україну!»
http://www.ukrainians-world.org.ua

Приєднатись до проекту

Запрошуємо до співпраці:
• Партнерів – людей і організації, які поділяють ідеологію проекту, зацікавлені в участі в проекті, бажають отримати дивіденди від реалізації проекту.
• Спонсорів – людей і організації, які небайдужі до ситуації, що склалася в Україні, і готові підтримати наші ініціативи.
• Фахівців - які поділяють наші погляди і готові підтримати наш проект своєю працею або знаннями.
• Однодумців – які згодні з нами та готові підтримати наші ініціативи у будь-який спосіб.
Ми спроможні власними силами подолати будь-яку біду, але з Вашою допомогою ми це зробимо значно швидше. Ми станемо дійсно свідомим та успішним народом тільки тоді, коли об’єднаємося заради спільного майбутнього.
Приєднавшись до нас, Ви маєте нагоду закарбувати своє ім’я на сторінках історії України.
Запрошуємо всіх українців, яким небайдужа доля України та нашого спільного майбутнього, долучитися до нашої справи. Разом ми маємо можливість змінити ситуацію та прискорити зміни на краще. Не будьте байдужими, зробіть свій вклад у виховання патріотів, які будуть знати історію свого народу та імена героїчних предків. Ми вже маємо спільну історію, з якої походить наша ідея, що спроможна нас об’єднати та зробити так, щоб ми пишалися своїм історичним корінням. Це дозволить підняти духовність не тільки сучасних українців, але і майбутніх поколінь. Тільки таким шляхом ми можемо відродити український патріотизм. Ми закликаємо Вас стати активними учасниками нашого проекту або реалізувати власні, які допоможуть нам досягти цієї мети.

Імена всіх, хто долучився до нашого проекту, будуть назавжди збережені на стінах галереї, відмічені на сайті та вписані в книгу почесних партнерів проекту.